Jak wyróżnić się wśród tysięcy kont na Instagramie?

2021:05:30 | Instagram

Co można zrobić, aby wycisnąć ze swojego profilu i strony na Gym Planner jak najwięcej?

Cała branża fitness jest na instagramie – to fakt. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka porad, omawiając biogram, galerie oraz relacje i posty.

Do dzieła!

Biogram, czyli wizytówka Twojego konta

Uzupełnij swój Biogram! Opisz czego można się spodziewać podczas przeglądania Twojego kanału. Czym zainteresujesz potencjalnego podopiecznego?

Ważne! Limit to 150 znaków. Musisz pisać zwięźle i konkretnie. Dozwolone jest używanie emotikonów oraz hashtagów. Odwiedź popularne kanały na instagramie i zainspiruj się do działania.

To także jedyne miejsce, gdzie możesz umieścić aktywny link na Instagramie. Linki w postach nie są klikalne. Umieść tu link do swojej strony WWW Gym Planner.

Ważne! Skoro linki w postach nie są klikalne, to w jasny sposób zachęcaj użytkowników do odwiedzenia Twojego bio: “Skorzystajcie z promocji na mój najnowszy trening! Link znajdziecie w moim bio. Gotowi na progress?”.

Skoro coś jest dobre, to czemu z tego nie korzystać?

Profil z prawdziwego zdarzenia pozwala użytkownikom eksplorować coś więcej, niż tylko posty. Słyszałeś o galeriach? Możesz stworzyć “foldery” z relacjami z Twojego archiwum:

 1. Galerię z relacjami dotyczącymi porad treningowych;
 2. Galerię z relacjami dotyczącymi porad suplementacyjnych i żywieniowych;
 3. Galerię z relacjami lifestylowymi.
 4. Dowolne, wybrane przez Ciebie zbiory relacji – ogranicza Cię tylko Twoja kreatywność.

Galerie są genialnym narzędziem, ponieważ agregują Twoje ulubione relacje, które pracują dla Ciebie 24/7. Tak, nawet te, w których linkujesz do swoich usług na Gym Planner!

Ważne! Utrzymuj porządek. Postaw się w perspektywie Twojego przyszłego podopiecznego i spraw, aby przeglądanie każdej z galerii miało sens logiczny i było przyjemne.

Jak umożliwić Twojemu profilowi zapisywanie relacji w archiwum? Kliknij w ten link i zrealizuj kilka bardzo prostych kroków.

 

No dobra, ale o czym właściwie pisać?

 

Kategorie postów lub relacji:

  1. Porady treningowe / video z treningów – post 2 x w tygodniu + częste relacje:Treść: Pokaż jak trenujesz i / lub podziel się ze swoimi obserwującymi swoim podejściem do ćwiczeń w ramach wybranej grupy mięśniowej. Nawiąż do planu treningowego lub pakietu treningów, które mogą zakupić na Twojej stronie w Gym Planner.

   Cel: Utrzymywanie relacji ze swoimi fanami, dzielenie się wartościową wiedzą oraz wzbudzenie zainteresowania jedną z Twoich usług.

   Dobra rada: Promocja i ograniczenie czasowe są dobrymi bodźcami popychającymi do zakupu, np. “Przez 3 najbliższe dni kupicie mój trening o 25% taniej!”.

   Ważne: Pamiętaj, że możesz wygenerować specjalny link, który przekieruje Twoich fanów bezpośrednio do zakupu usługi lub produktu.

  2. Porady dietetyczne / porady żywieniowo-lifestylowe – 2 x w tygodniu post + częste relacje:Treść: Pokaż swoim podopiecznym w jaki sposób się odżywiasz. Z jakiego powodu wybierasz konkretne produkty, a nie inne? Po jakich posiłkach dobrze Ci się trenuje? Może chcesz polecić swoim podopiecznym konkretny catering ze sklepu Gym Planner i zgarnąć prowizję lub zaproponować zakup swojego plany treningowo-dietetycznego?

   Cel: Budowanie marki osobistej poprzez dzielenie się wartościową wiedzą oraz nawiązanie do Twoich usług / cateringu ze sklepu Gym Planner.

   Dobra rada: Nie koncentruj się na sprzedawaniu, to rób przy okazji. Celem jest szczera chęć edukowania Twoich fanów – długofalowo jest to najlepszą strategią marketingową.

   Ważne: Pamiętaj, że możesz wygenerować specjalny link, który przekieruje Twoich fanów bezpośrednio do zakupu usługi lub produktu.

  3. Styl życia – relacje 2 x w tygodniu + 1 x w tyg post:Treść: Trening to nie wszystko! Co robisz, aby odpoczęła Ci głowa? W jakie miejsca lubisz się wybierać? Może chcesz opisać jeden ze swoich legendarnych cheat day? Pokaż się od “ludzkiej strony” i zadaj społeczności pytanie na temat czynności, którą opisujesz w poście – może mają własne przemyślenia, albo także lubią ją wykonywać w wolnym czasie?

   Cel: Zróżnicowanie contentu, który umieszczasz w mediach społecznościowych. Budowanie kompletnego wizerunku. Danie swoim fanom możliwości utożsamienia się z Twoją “ludzką stroną”.

 1. Metamorfozy podopiecznych / pokazanie siebie obok podopiecznego + przekazanie wyrazów uznania – 1 lub 2 x na 2 tygodnie:Treść: Pokaż, że Twoje treningi przynoszą rezultaty oraz, że jesteś dumny ze swoich podopiecznych. Od jakiego czasu z Tobą trenują i jaki rodzaj treningu wykonują dzięki Twoim poradom? Z jakimi wyzwaniami musieli sobie poradzić?

  Cel: Budowa marki skutecznego trenera personalnego – pokaż, że współpraca z Tobą przynosi wyniki. Zwiększ szansę na pozyskanie nowych klientów, którzy także chcieliby odmienić swoje życie.

  Dobra rada: Pamiętaj, aby zapytać swoich podopiecznych o zgodę na publikację ich wizerunku. To taktowne zachowanie.

  Ważne: Poleć swoich fanom przejście do Twojej strony WWW w Gym Planner w celu zapoznania się resztą metamorfoz Twoich podopiecznych oraz zaproponuj im zakup pakietu treningowego.

 2. Polecanie produktów ze sklepu – 1 lub 2 x w tygodniu – post + relacja:Treść: Opowiedz o swoich ulubionych suplementach – z jakiego powodu zdecydowałeś się skorzystać akurat z tego produktu? W Gym Planner nie jesteś związany jakąkolwiek umową ambasadorską, więc możesz doradzać naprawdę rzetelnie

  Cel: Pokazanie podopiecznym, że znasz się na budowaniu planów suplementacyjnych / dietetycznych oraz sprzedaż produktów w celu zgarnięcia prowizji.

  Dobra rada: Jeżeli polecisz coś, z czego faktycznie lubisz korzystać, to zwiększysz swoją wiarygodność.

  Ważne: Pamiętaj, że możesz wygenerować specjalny link, który przekieruje Twoich fanów bezpośrednio do zakupu produktu.

Stworzenie ciekawego profilu na Instagramie wymaga odrobiny pracy…

…ale zdecydowanie jest tego warty. Stwórz ciekawy Biogram i pomyśl co możesz zaoferować swoim obserwującym w różnych kategoriach postów oraz relacji.

Pamiętaj, aby grupować swoje relacje według kategorii tematycznych, tworząc na ich podstawie galerie – potencjalni podopieczni na pewno to docenią!

 

Jesteśmy tu po to, aby Cię wspierać

Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek pytań, możesz śmiało kontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Dzielenie się wiedzą jest naszą pasją.

Zespół Gym Planner

Wiola Gym Planner

Wiola Gym Planner

Fizjoterapeuta, trener personalny

Jestem instruktorką fitness oraz specjalistką do spraw żywienia i suplementacji 🏃🏻‍♀️
Pomagam spełniać marzenia oraz cele, z którymi ludzie zgłaszają się do mnie.
We współpracy używam własnych, innowacyjnych metod treningowych, które są wynikiem kilkuletnich doświadczeń. Oprócz treningów personalnych, jestem konsultantką ds. zdrowego odżywiania i suplementacji. Z zamiłowania pasjonatka psychologii sportu i pozytywnej motywacji.
Podczas treningów, każdy jest traktowany z indywidualnym, profesjonalnym podejściem. Na Ziemi nie ma dwóch tych samych osób, tych samych potrzeb i oczekiwań. Ogromną wagę przywiązuję do techniki wykonywanych ćwiczeń, dbam o pozytywną i pełną motywacji atmosferę.

Postaw na metamorfozę. Także swojego biznesu

Postaw na metamorfozę. Także swojego biznesu

Czy kilka zdjęć może wpłynąć na rozwój biznesu? Może - pod warunkiem, że są robione w przemyślany i spójny sposób. Przekonaj się, w jaki sposób przekuć uwiecznione na zdjęciach sukcesy podopiecznych… w skuteczny rozwój własnej kariery! Czego oczy nie widzą, tego…...

Sprzedawanie produktów w internecie jest trudne? Cz. 1

Sprzedawanie produktów w internecie jest trudne? Cz. 1

Pokażemy Ci, że jest inaczej! Stworzenie pierwszego produktu i wypromowanie go w internecie może wydawać się sposobem na zarabianie pieniędzy, zarezerwowanym wyłącznie dla osób z dużym doświadczeniem. Nic bardziej mylnego! Jeżeli się nad Tym głębiej zastanowisz, to...

Jak dobrze opisać (i sprzedawać) swoje produkty w internecie

Jak dobrze opisać (i sprzedawać) swoje produkty w internecie

Wyróżnij się na tle konkurencji, czyli jak dobrze opisać (i sprzedawać) swoje produkty w internecie Założyłeś stronę w Gym Planner. Twoje social media hulają. Dodałeś też produkty, które oferujesz - ale cały czas nic się nie dzieje! To dobry moment, aby przyjrzeć się...

Kontakt

Gym Planner
office@gymplanner.com

Kontakt

Gym Planner
office@gymplanner.com